Psycholog dziecięcy Kraków

Psycholog dziecięcy Kraków – profesjonalna pomoc

Problemy natury psychologicznej dotykają nie tylko dorosłych, ale i najmłodszych. Czasami jednak rodzice i opiekunowie mają problem z zauważeniem, że dzieje się coś niepokojącego i przez dłuższy po prostu nie dostrzegają niepokojących sygnałów lub czekają aż samoistnie nie mina trudności. Warto jednak pamiętać o tym, że ignorowane problemy psychologiczne mogą się jedynie nasilać i doprowadzić do niebezpiecznych konsekwencji, a walka z nimi może być trudniejsza, niż na początku. Właśnie dlatego warto sięgnąć po profesjonalną pomoc, jaką jest psycholog dziecięcy. Kraków to jedna z lokalizacji, pod którą można szukać pomocy i wsparcia.

Psycholog dla dziecka – Kraków

Jak wygląda rozpoczęcie współpracy z naszą poradnią? Wystarczy, że zapiszesz się ze swoim dzieckiem na konsultację. Już na tym etapie otrzymasz odpowiednie wsparcie i pokierujemy cię co do dalszego działania. Nie zostaniesz z problemem sam, a twoim dzieckiem zaopiekujemy się w możliwie najlepszy sposób. Psycholog dla dziecka Kraków ma wieloletnie doświadczenie, które umożliwia bezpieczną pracę z dzieckiem wykazującym różne problemy natury psychologicznej.

Psycholog dla dzieci Kraków – nasza pełna oferta

Przede wszystkim w naszej ofercie można znaleźć możliwość wykonania profesjonalnego badania psychologicznego z załączonym opisem wyniku, a także konsultacji diagnostycznej w kierunku wykrycia zaburzeń rozwoju np. w kierunku całościowych zaburzeń rozwoju – autyzmu.  Psycholog dla dzieci w Krakowie oferuje także zajęcia psychologiczne indywidualne bądź grupowe, jeśli uzgodni się, że taka forma zajęć może przynieść lepsze rezultaty

Oprócz tego zajmujemy się diagnozowaniem na przykład gotowości szkolnej. Jest to bardzo ważne wtedy gdy, rodzic, obserwując swoje dziecko, ma wątpliwości dotyczące tego, czy faktycznie powinno już pójść do szkoły. 

Prowadzimy także diagnozy integracji sensorycznej SI, logopedycznej i neurologopedycznej.

Psycholog dziecięcy Kraków – dzieci w każdym wieku

W naszej poradni podejmujemy się pracy z dziećmi w każdym wieku. To dlatego pod naszą opieką mamy zarówno maluszki, które nie rozpoczęły jeszcze edukacji szkolnej, jak i dzieci nieco starsze. Za każdym razem dobieramy indywidualne metody, które sprawdzą się u konkretnego dziecka. Zgłaszają się do nas rodzice z różnymi dziećmi, a więc mamy świadomość, jak ważne jest odpowiednie podejście oraz zastosowanie nowoczesnych, sprawdzonych metod, które pozwolą jak najszybciej pomóc dziecku. Zapoznaj się z naszą ofertą, jeśli szukasz dla swojego dziecka najlepszego wsparcia psychologicznego w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *