Trening umiejętności społecznych Kraków

Trening umiejętności społecznych Kraków – na czym polega?

Trening umiejętności społecznych ma na celu uczyć uczestników spotkań terapeutycznych, w jaki sposób reagować na emocje i jak sprawnie współpracować w grupie oraz komunikować się ze swoimi kolegami z grupy. Trening umiejętności społecznych Kraków kierowany jest przede wszystkim do dzieci i nastolatków. Jest to czas, kiedy kształtują swój charakter, odkrywają swoje potrzeby i to, w jaki sposób odnajdywać się będą w grupach.

Umiejętności społeczne – trening Kraków

Już od najmłodszych lat warto skutecznie rozwijać swoje umiejętności społeczne. Trening Kraków będzie najlepszą propozycją dla osób, które mieszkają w tym mieście lub w okolicach. Zajęcia odbywają się w kilku osobowych grupach, aby móc od razu w praktyce trenować nabywane umiejętności.

Kraków – trening umiejętności społecznych

Podczas spotkań z doświadczonym terapeutą, uczestnicy mają szansę na nabycie wielu nowych i cennych umiejętności, które przydadzą im się w dalszym rozwoju. Przede wszystkim uczęszczające na treningi osoby uczą się, w jaki sposób inicjować kontakt z drugą osobą, jak właściwie poprowadzić rozmowę, czy wyrażać krytykę w sposób nieraniący innych oraz jak przyjmować ją samemu. Trening umiejętności społecznych wpływa na poprawę funkcjonowania w społeczeństwie. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *